Strona główna > Markiza Weekend Evo

Markiza Weekend Evo

Weekend_fotoKlasyczna markiza tarasowa doskonale sprawdza się w osłoniętych miejscach, dając przyjemny komfort przebywania na świeżym powietrzu, bez uciążliwości nadmiaru słońca.

Rodzinny obiad na tarasie w majowy weekend to jedna z niezapomnianych chwil jakie dzielimy z najbliższymi. Podsycane przez słońce kolory poszycia markizy czynią takie chwile jeszcze bardziej wyjątkowymi. Na średnie i duże tarasy proponujemy markizę Weekend. Jej silne ramiona i solidna konstrukcja pozwolą cieszyć się jej walorami przez lata.

Weekend_full
ikony_info Markiza Tarasowa o konstrukcji klasycznej
kolory Biały, kremowy i brązowy kolor konstrukcji w cenie
naped Możliwość napedu elektrycznego NHK
tkanina Tkaniny Dickson - 10 lat gwarancji
Szerokość: od 200 do 610 cm
szerokosc2_1
Wysięgi ramion:
150, 200, 250, 300 i 350 cm.
wysieg2_1
Montaż:
Do ściany, sufitu lub krokwi
montaz_SSK2_1
Napęd NHK:
Markiza posiada możliwość zamontowania specjalnego silnika, który w razie braku dostaw energii umożliwia składanie i rozkładanie markizy przy pomocy korby. Ma to szczególne znaczenie gdy wieje silny wiatr przy który markizę należy bezwzględnie zwinąć.

Z bliska

Weekend_zoomWeekend posiada elegancko zaprojektowane aluminiowe mechanizmy. By zapewnić trwałość konstrucji, osłony mechanizmów również wykonano z aluminium. Całość lakierowana jest proszkowo na kolor biały lub kremowy. Stonowany i dobrze przemyślany design Markizy Weekend będzie współgrał z architekturą każdego budynku.

 

Od innych markiz na tym poziomie cenowym odróżniają go mechanizmy osłonięte aluminiową obudową zamiast plastikowej.

 

banner_01banner_02banner_03